Dermální výplně

Výplň HA

Univerzální dermální výplň vhodná pro různá estetická ošetření, jako je korekce mírných vrásek a linií obličeje, nebo zvětšení objemu rtů. Produkt lze použít pro všechny oblasti obličeje. pro periorální vrásky, ruce a zvětšení objemu rtů.

Cena:

1 x 1,0 ml  4.000,-Kč

  • Použitelná pro všechny oblasti obličeje
  • Zvětší rty
  • Korekce i na středně hluboké vrásky

Jak dlouho trvá výsledek?

Obecně mohou výsledky trvat 6 až 9 měsíců, někdy až 1 rok. Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie, životní styl a technika použitá lékařem při aplikaci dermální výplně.

Výplně HA s lidokainem

 je nová řada dermální výplně.

Je to univerzální dermální výplň vhodná pro různá estetická ošetření, jako je korekce mírných vrásek a linií obličeje, nebo zvětšení objemu rtů. Produkt lze použít pro všechny oblasti obličeje. pro periorální vrásky, ruce a zvětšení objemu rtů. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci.

Cena:

1 x 1,0 ml 4.500,-Kč

Výhody:

  • Použitelná pro všechny oblasti obličeje
  • Zvětší rty
  • Korekce i na středně hluboké vrásky

Jak dlouho trvá výsledek?

Obecně mohou výsledky trvat až 9 měsíců. Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie, životní styl a technika použitá lékařem při aplikaci dermální výplně.

Výplně Revitrane HA
pro celý obličej

Jemně zesíťovaný gel kyseliny hyaluronové pro revitalizaci hlubokých partií pokožky, pro zvýšení elasticity a zvýšení úrovně hydratace.

Přípravek jemně vyplňuje jemné vrásky, dodává pokožce správnou míru napětí a pozvedá tkáně. Přípravek lze použít k revitalizaci rukou, krku a obličeje.

Cena:
3 x 2,0ml  6.000,-Kč

  • Hloubková revitalizace a korekce jemných vrásek na celém obličeji, krku, dekoltu a rukou.

Botox

  • Botulotoxinové injekce zamezí mimickým vráskám kolem očí, na čele a uvolní vrásku mezi obočím tzv."mračivku".
  • Botulotoxin má schopnost se navázat v místě nervového zakončení, sval tedy zůstává uvolněný a v místě aplikace botulotoxinu se přestanou tvořit mimické vrásky. Doba rozvynutí účinku je zhruba 4. - 10.den po aplikaci.
Cena:
Čelo - 3.500,-Kč
+ oční okolí - 4.000,-Kč
Okolí rtů - 4.000,-Kč