Biostimulační Laser
ORIONIS® THERAPY

Laser Beauty Concept


Jak laser pracuje:

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo,ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Laser Beauty Concept

Profesionální laserové ošetření:

 •                     Akné
 •                     Aplikace speciální liftingové kúry
 •                     Vrásky
 •                   Ekzém, lišej
 •                     Opary, jizvy
 •                     Popáleniny
 •                     Regenerace pokožky rukou a dekoltu
 •                     Regenerace vlasů
 •                     Poruchy pigmentace
 •                     Redukce kuperózy – červených žilek
 •                     Regenerace po depilaci

Možnosti laseru:

Akné: jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu.

Opar: jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům spontánně a velmi rychle.

Vrásky: laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

Depilace: aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

Hojení nehtových lůžek: laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Permanentní maku up: po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži

Jizvičky po akné: péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.

Jizvy: laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

Strie: regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.


Poruchy pigmentace: laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí.
Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problémy komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skrvn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.


Využití a možnosti laseru:

U regenerace pleti záleží na stavu pleti a přání klienta.

1. Pokud má klient bezproblémovou, udržovanou pleť, postačí každý měsíc při běžném ošetření použít spolu s laserem laserovou masku. Tím se budou buňky pravidelně stimulovat k rychlejší obnově, zamezí se tvorbě vrásek a prohlubování stávajících. Pleť je po ošetření prokysličená a zregenerovaná. Masky lze nabídnout i opakovaně, mimo běžné ošetření.

2. Jestliže chce klient na své pleti pracovat intenzivněji, má možnost výběru některého z regeneračních gelů a následně ho aktivujeme laserem. Na mladší nebo mastnější pleť je vhodný gel biostimulační, na ssušší pleť se sklonem k vráskám se používá sepi-gel nebo revitalizační gel. Gel poté používá běžným způsobem doma.

3. Při výraznějším poškozením pleti, např. slunění, po zimní sezóně, pleť s akné či pigmentací, doporučujeme intensivní laserovou kúru s gelem.

Ceník laserové péče:


20,-Kč/ min. za svícení

                                 

Opar ...... Doporučený počet aplikací: 1-2

Vrásky .......Doporučený počet aplikací: 10   Četnost: 1-2x týdně

Vrásky - ošetření dekoltu......Doporučený počet aplikací: 10   Četnost: 1-2x týdně

Ekzém......Doporučený počet aplikací: 10   Četnost: 1-3x týdně

Seboriocká kůže s náchyln. k akné......Doporučený počet aplikací: 10   Četnost: 2-3x týdně

Akné......Doporučený počet aplikací: 10   Četnost: 2-3x týdně

Jizvy......Doporučený počet aplikací:        Četnost: 4-5x týdně

Pigmentace......Doporučený počet aplikací: 10   Četnost: 2-3x týdně

Laserová maska......Doporučený počet aplikací:  dle stavu pleti