Cíl je Vaše relaxace!


...abyste se cítili báječně, byli spokojeni při i po kosmetické péči a aby tomu bylo pokaždé,

když salon Beauty Therapy navštívíte..

Na sociálních sítích Facebook a Instagram můžete salon sledovat i se podělit s ostatními o Vaši zkušenost.

Taktéž můžete učinit na Firmy.cz ( viz. odkaz níže). Vaši informaci jistě ocení další zákaznici, stejně tak jako my.
Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu,
Beauty Therapy

Zprávy klientů na Facebooku: 

23.září 2023
Děkujeme paní Norice Brotánkové za příjemný páteční podvečer v novém kosmetickém salonu. Prostředí je velice krásné, prostorné, vkusně vybavené s velkou nabídkou parfémů a dalších kosmetických přípravků .
Při vstupu do prostorů budovy celou akci zpříjemnila živá hudba a výstava obrazů , která nás opravdu zaujala a domů jsme si odvezli nejen hezké zážitky ,ale také jeden z obrazů.
Moc děkujeme a ať se daří.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------24.září 2023
Ano - cítila jsem se dokonale po ošetření v kosmetickém salonu. Šikovná, milá a citlivá paní Norika perfektně ošetřila pleť a vysvětlila další možnosti péče. Líbilo se mi v krásném novém prostředí. Nadchla mě i nabídka kosmetických přípravků, čajů, parfémů. Určitě doporučuji.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9.listopadu 2023  Palec nahoru a velký dík. Chtěla bych touto cestou paní Brotánkové poděkovat za mimořádný zážitek a všem doporučit její kosmetický salón. Věřte, že nebudete chtít odejít domů. Celou návštěvu byla moje pleť rozmazlována, nejen úžasnou masáží, ale i produkty, které paní Brotanková používá. Nemohu se dočkat další návštěvy a už teď vím, že budu věrná zákaznice, která bude tento salón navštěvovat pravidelně, díky.